Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
02.09.2021

Взаємовигідна співпраця

2 вересня керівництво та провідні ІТ-спеціалісти НТУ «Дніпровська політехніка» зустрілися з представниками ІТ-компанії SoftServe. У дружній атмосфері вони підписали Меморандум про співпрацю. Взаємовигідна співпраця передбачає дуальні програми, розвиток наукових і проєктних досліджень та ще багато цікавого.
 
Студенти Дніпровської політехніки знаходяться в постійному контакті з роботодавцями. Вони вже занурені в корпоративну атмосферу та точно знають, чого від них чекатимуть на робочому місці.

Також цей Меморандум передбачає модернізацію компанією SoftServe освітніх програм на нашому факультеті інформаційних технологій за такими спеціалізаціями – «Інженерія програмного забезпечення», «Комп'ютерні науки» та «Системний аналіз».
Спільно з викладачами Дніпровської політехніки спеціалісти ІТ-компанії SoftServe впровадять системні зміни на цих освітніх програмах. До процесу викладання, модернізації та менторства долучаться ІТ-експерти компанії

Як зазначив ректор НТУ «Дніпровська політехніка» Олександр Азюковський: «Час життя контенту, особливо в ІТ-сфері, дуже короткий. Тому потрібне постійне оновлення. Ми за цим слідкуємо. Якщо ми не будемо керувати освітніми процесами, то вони будуть керувати нами». 


Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото – кіноцентр "Юність"
До списку© 2006-2022 Інформація про сайт