Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
21.10.2021

ВІТАЄМО І ПИШАЄМОСЬ!

Голова Вченої ради НТУ «Дніпровська політехніка», академік НАН України, вчений зі світовим ім’ям, один із найдосвідченіших ректорів України, який очолював наш університет понад 38 років, Геннадій Григорович Півняк удостоєний звання «Почесний громадянин міста»!!!

Під його керівництвом Дніпропетровський гірничий інститут упевнено трасформувався в політехнічний університет національного рівня, визнаний у світі, який має стійку взаємодію з понад 100 закордонними партнерами 40 країн Європи, Азії, Америки.

Геннадій Григорович завжди має чітку громадянську позицію, є патріотом нашого міста й України. Він протягом тривалого періоду здійснює результативну співпрацю з міською владою, сприяючи вирішенню актуальних питань розвитку міста. Серед них: створення у Дніпрі пам’ятника першому Почесному громадянину Олександру Миколайовичу Полю, трансформація музичного училища імені Глінки у статус консерваторії, присвоєння одній з вулиць імені Олеся Терентійовича Гончара, започаткування Центру культури української мови імені Гончара та багатьох інших соціокультурних проектів. Десятки наукових тематик, спрямованих на вирішення екологічних, геоморфологічних, гідрологічних, енергетичних, економічних та багатьох інших проблем Дніпра, здійснюються за його ініціативи та підтримки.

Вітаємо шановного Геннадія Григоровича із заслуженим визнанням!

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт