Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
28.10.2021

«Обертон» - пісенна візитка Дніпровської політехніки

50 років тому в НТУ «Дніпровська політехніка» 

народився чоловічий народний вокальний ансамбль «Обертон».

Кілька поколінь студентів, співробітників і викладачів нашого університету присвятили свій талант рідній Аlma mater і вдячним слухачам. Аудиторія шанувальників «Обертона» велика. Його люблять в університеті, він став відомим в Україні, його слухали численні закордонні делегації, обертонівці переможці і лауреати багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів й фестивалів.

Саме у жовтні 1971 року на чолі зі своїм художнім керівником Дмитром Марковичем Сіденком легендарний колектив «Обертон» розпочав свій творчий шлях. Учасники першого складу вокального ансамблю «Обертон» – наш співробітник Іван Іонкін (перший тенор) і полковник внутрішньої служби у відставці Валентин Тарадайко (баритон) з того часу й до цих пір співають з молодим поколінням!

В історії «Обертона» були творчі злети і періоди затишку. Друге його відродження почалося у 2004 році під керівництвом доброї пам’яті заслуженого діяча мистецтв України Олександра Переверзєва. У 2007 році «Обертон» завоював звання народного аматорського колективу.

За роки існування в «Обертоні» змінився не один склад його учасників. Серед тих, хто вірою і правдою служив її величності пісні були визнані вокалісти: Сергій Сіренченко, Вячеслав Оніпко, Анатолій Соловей, Валерій Іванов, Володимир Бєлінський, Анатолій Коновський, Віктор Коваленко, Олександр Погорілий та ще багато їх співочих побратимів. Їхній творчий запал і дух глибокої любові до пісні живий і сьогодні.

У творчих надрах «Обертону» виростають нові таланти. Його нинішній керівник, а раніше соліст ансамблю, професійний музикант Олександр Яремчук гідно продовжує пісенну історію колективу. А разом з ним творили і творять у різні періоди неперевершену гармонію акапельного співу Михайло Зєнкін, Сергій Лукс, Владислав Балабанов, Микола Калімбет, Богдан Іванюта-Гурджидзе, Дмитро Янкін, Володимир Горбач, Володимир Довгаль.

Бажаємо всім учасникам «Обертону» щасливої творчої долі на многая літа!!!


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт