Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
29.10.2021

Політехніка розширює міжнародну співпрацю разом із Ізраїльським культурним центром

Аспіранти та молоді вчені Дніпровської політехніки зможуть підвищувати свою кваліфікацію в Арієльському університеті в Ізраїлі! Метою проєкту є надання новаторських світових знань. Випускники зможуть застосовувати їх у себе на Батьківщині.

Ізраїль готовий взяти на себе усі фінансові витрати на навчання, проживання та стипендії розміром більш як 100 тисяч доларів. Ці та інші можливості співпраці у галузі науки, освіти й культури обговорило керівництво університету під час робочої зустрічі з першим секретарем Посольства Держави Ізраїль в Україні, Головою Представництва НАТІВ у Дніпрі паном Марком Довевом та Оленою Колпіною, координатором діяльності Натів - Ізраїльського культурного центру в Дніпрі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні.

Ректор Дніпровської політехніки Олександр Азюковський наголосив — ми готові брати участь в ізраїльських міжнародних науково-культурних й освітніх програмах, бо володіємо інноваційною інтелектуальною складовою, а наша кадрова політика орієнтована на професіоналізм.

Ми затребувані на вітчизняному і світовому ринку праці.

Почесні гості відвідали авторизовані навчальні центри кафедри електропривода: лабораторію мехатроніки Festo та навчальні центри Vacon і Schneider Electric. Також ознайомилися з авторизованим центром мехатроніки та робототехніки Fischertechnik в Україні Interpipe Mechatronic Lab.

247478282_3960594657373362_7660101239276961444_n.jpg
Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт