Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
14.01.2022

Представники вищої освіти Дніпра зустрілися з ректором Аріельського університету (Ізраїль)

На запрошення Першого секретаря Посольства Держави Ізраїль в Україні, Голови Представництва Натів у Дніпровському регіоні пана Марка Довева проректор з міжнародних зв’язків Олександр Шашенко, начальник науково-дослідної частини Роман Дичковський, начальник відділу міжнародних зв’язків Олександр Ковров та менеджер міжнародних проєктів Дмитро Шашенко взяли участь в онлайн зустрічі з ректором Аріельського університету (Ізраїль) професором Альбертом Пінхасовим.

DSC00506.jpg

Ця зустріч для освітян та науковців університетів нашого міста була організована Натів – Ізраїльським культурним центром у Дніпрі при Посольстві Держави Ізраїль в Україні. На ній були присутні представники вищого керівництва університетів Дніпра.

На зустрічі професор Альберт Пінхасов представив очолюваний ним Аріельський університет, його структуру, основні наукові розробки, а також окреслив можливі сфери для взаємовигідного співробітництва із ВНЗ Дніпра та запропонував українським колегам напрями міжнародної співпраці.

Основний акцент дискусії був зосереджений на широкому спектрі сучасних технічних та гуманітарних наук. Зокрема, ізраїльські колеги вбачають перспективними напрямки співробітництва в галузі фундаментальної прикладної підготовки аспірантів та постдоків з інформаційних технологій та обробки даних, цивільного інжинірингу, стійкого розвитку, екологічних технологій та ін.

DSC00496.jpg

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт