Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
24.01.2022

TEACHER’S SMART UP - підвищуємо кваліфікацію наших ІТ-викладачів

З 24 по 28 лютого ІТ компанія Sigma Software проводить підвищення кваліфікації для викладачів. Спікери заходу:


Валерій Красовсьский, CEO та співзасновник у Sigma Software Group, співзасновник фондів SID Venture Partners та Inspirium Laboratories, со-голова ІТ-комітету Європейської Бізнес Асоціації. 

Максим Почебут, Chief Learning Officer у Sigma Software Group та віце-президент Асоціації "IT Ukraine" з освітніх питань.

Ілля Ліберман, Project Manager у Sigma Software. Понад 14 років у ІТ, сім з яких присвятив проєктному менеджменту. Захоплюється подорожами та Swi.

Артем Слюсарев, Project Manager у Sigma Software, близько п’яти років у ІТ. За роки у проєктному менеджменті керував Scrum командами, працював із Web та Mobile додатками.

Юлія Шкуратова, Project Manager у Sigma Software. Має досвід зі стартапами у різних доменах з клієнтами по всьому світу. Понад два роки Юля разом iз командою працюють над створенням соціальної мережі для студентiв Mindvalley. Наразі активно займається менторством та розвитком мобільного департаменту в компанії.

Олександр Балюк, Program Manager у Sigma Software. Понад 20 років у сфері інформаційних технологій, наразі активно займається розвитком IoT напрямку в компанії.

Світлана Близнюк, Program Manager у Sigma Software, понад 10 років у проєктному менеджменті в ІТ. Має досвід роботи із такими всесвітньовідомими компаніями як Shazam, eBay, Bloomberg тощо. Має сертифікат PMP, ментор та спікер у Sigma Software University.

Максим Суботін, Program Manager у Sigma Software, керівник PMO, має сертифікати PMI-PMP (Project Manager Professional), PMI-ACP (Agile Certified Practitioner). Створював проєктні офіси з нуля до 25 менеджерів, як Delivery Manager та Head of PMO керував юнітами до 200 спеціалістів.

Анна Христянович, Digitalization та Fintech Program Manager у компанії Sigma Software, Director OBE Ukraine, практик з 15 річним досвідом впровадження змін в банкінгу, телекомунікації, ІТ. Має ступінь MBA.

Віра Солдатова, Head of PR у Sigma Software. Понад 10 років у ІТ сфері, бере активну участь у роботі ІТ комітета EBA, зокрема з питань співпраці з державними структурами щодо розвитку ІТ освіти, створення сприятливих умов для зростання ІТ індустрії, PR України як ІТ держави за кордоном.

Для підключення протягом усього навчання використовуйте посилання:

TEACHER’S SMART UP

Також, запрошуємо Вас долучитися до нашого телеграм каналу ITEdu channel, що спеціально створений для обміну думками і досвідом в ІТ галузі.


ПРОГРАМА

День 1 (24 січня)

16.00-17.20 Вітання від Валерія Красовського. «ІТ-ринок в Україні: національні особливості бізнесу»

17.30-18.50 Максим Почебут «Як змінилася ІТ-освіта за останні п’ять років: можливості та виклики»


День 2 (25 січня)

16.00-17.20 Ілля Ліберман «Аутсорс в ІТ-бізнесі: процеси, етапи та ключові гравці»

17.30-18.50 Артем Слюсарев «Освітня програма як проєкт: як працювати з ризиками»

День 3 (26 січня)

16.00-17.20 Юлія Шкуратова «Мистетство спілкування. Які софт скіли варто постійно розвивати?»

17.30-18.50 Олександр Балюк «IoT (Internet of Things) у повсякденному житті та які навички потрібні для впровадження IoT»

 

День 4 (27 січня)

16.00-17.20 Світлана Близнюк «Самий складний фікс-прайс проєкт в моєму житті»

17.30-18.50 Максим Суботін «Емоційний інтелект»

 

День 5 (28 січня)

16.00-17.20 Анна Христянович «Клієнт понад усе»

17.30-18.50 Віра Солдатова «Формування бренду та репутаційний менеджмент»
До списку© 2006-2022 Інформація про сайт