Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
08.02.2022

Наші ІТ-студенти на міжнародному хакатоні Global Game Jam!

Здобувачі факультету інформаційних технологій взяли участь у міжнародному хакатоні Global Game Jam, що проводиться щорічно на майданчиках у різних куточках світу.

Подія відбулась за підтримки Харків IT Cluster, та компаній Sigma Software, Plarium, EPAM та інших. Команду «Dniprotech» Національного технічного університету «Дніпровська політехніка» представили здобувачі третього рівня вищої освіти спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» Костянтин Хабарлак та Ігор Гненний.

Серед здобувачів першого (бакалаврського) рівня університет представляв Олег Заєць, студент спеціальності 121 «Інженерія програмного забезпечення».

Як відзначила завідувач кафедри програмного забезпечення комп’ютерних систем Ірина Михайлівна Удовик, команда виступила із розробленою грою «Sunrise at Night», яку журі оцінила достатньо високо.


Особливу увагу на результати роботи команди звернули представники компанії ЕРАМ, які відзначили розробку команди «Dniprotech» як таку, що має потенціал до комерціалізації. Учасники отримали сертифікати та цінні подарунки від компанії EPAM, які їм вручив ректор університету професор Олександр Азюковський.

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт