Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
18.05.2022

Телеміст дружби

Українцям зараз, як ніколи, важливо відчути, що вони не на самоті. Особливо дітям, особливо тим з них, хто особисто зіштовхнувся з бідою. Наші осередки, що підтримують міжнародні зв’язки, працюють на повну потужність – Українсько-Азербайджанський культурно-діловий центр Дніпровської політехніки провів телеміст між школярами Дніпра і Баку.

DSC09767.jpg

Ця ідея виникла спільно у центра і Лідії Шестак, нашої нової ділової партнерки, однієї з найвідоміших бізнесвумен Азербайджану. З початком великої війни Росії з Україною вона створила штаб допомоги українцям, що через війну виїхали до Азербайджану. Також пані Лідія – ініціаторка створення фонду Help Ukraine Baku. Зустріч школярів Дніпра й Баку стала можливістю підтримати українських дітей та розширити горизонти спілкування. Було вирішено провести для них конкурс творів «Діти з усього світу за мир».

IMG_5932.jpg

На запрошення директора Українсько-Азербайджанського центру Геннадія Онищенка відгукнулися наші давні партнери – школа № 106, її директорка Інна Палєєва та вчителька історії Олена Гаврюшина. Завдяки їм ми побачили це сузір’я талантів – учнів та учениць різних класів, що читали власні твори. Часом слухати їх було дуже важко, особливо юних авторів, яким привелося вирватися з окупованих територій і бачити війну на власні очі. Тим більш цінним був емоційний відгук, щирість і тепло наших азербайджанських друзів, яке ми відчували попри дистанцію.

WhatsApp Image 2022-05-17 at 16.35.49.jpeg

Учасників вітав та знайомив з університетом проректор з перспективного розвитку Микола Трегуб. Він також відзначив найкреативніших учасників конкурсу. Телеміст беззаперечно вдався, і з нашими надійними партнерами з Баку та шкіл Дніпра ми обов’язково проводитимемо нові заходи, укріплюватимемо дружбу між народами України й Азербайджану.

Найголовніше – діти почули одне одного. Величезна подяка нашим друзям з Азербайджану за підтримку! Ми ніколи не забудемо тих, хто простягнув нам руку допомоги!

IMG_6065.jpg

Пресцентр НТУ "Дніпровська політехніка"

Фото - кіностудія "Юність"


До списку© 2006-2022 Інформація про сайт