Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
            Новини кафедри та університету
15.06.2022

Міжнародне партнерство + дуальна освіта = висококласні спеціалісти

Національний технічний університет «Дніпровська політехніка» постійно продовжує та розвиває взаємодію з нашими закордонними університетами-партнерами, які надають суттєву підтримку та допомогу за широким спектром освітньої діяльності.

Так, в рамках академічної мобільності до Есслінгенського університету прикладних наук (ФРН) студентка групи 141-18-1 Юлія Гончаренко підготувала кваліфікаційну роботу бакалавра під подвійним керівництвом професорів Ніколауса Нойбергера (Есслінгенський університет прикладних наук) та Івана Луценка (НТУ «Дніпровська політехніка»). 

Тема роботи - "Розробка електричної частини фотоелектричної станції потужністю 1 МВт"
Кваліфікаційна робота високого рівня була виконана на базі кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка" та Лабораторії електротехніки Факультету мобільності і техніки Есслінгенського університету прикладних наук (м. Есслінген, ФРН).

Наша студентка використала потужну базу підготовки, яку отримала під час опанування бакалаврською освітньо-професійною програмою за спеціальністю 141 «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка». Юлія приємно здивувала закордонних колег вже набутим практичним досвідом з проєктування та девелопменту сонячних станцій в Україні, який вона отримала при проходженні додаткового навчання за дуальною формою у підрозділах високотехнологічних партнерів нашого університету – компанії EDS Ukraine, яка активно підтримує молодь та робить вагомий внесок у розвиток технічної освіти.

Доцільно відзначити, що формат дуальної освіти передбачає раціональне поєднання навчання в університеті з одночасним працевлаштуванням за фахом та отриманням реального практичного досвіду в умовах реального виробництва, заробітної плати та інтенсивного професійного зростання, і переймаємо ми цей формат саме за прикладом Німеччини.

Захист відбувся у дистанційному форматі та став просто «вишенькою на торті» серед не менш цікавих кваліфікаційних робіт наших випускників. Відмінний результат, позитивні відгуки та рецензії наших німецьких колег підтвердили високий рівень та кваліфікацію нашої випускниці.Ми щиро вдячні всім нашим партнерам, які беруть активну участь у процесах формування високоякісних фахівців, оскільки це дає розуміння і нам і нашим студентам, що ми рухаємося відповідно до часу та відповідаємо, а деколи й перевищуємо європейський рівень!
Працюємо далі!

Інформація кафедри електроенергетики НТУ "Дніпровська політехніка"
Фото - кіностудія "Юність"

До списку© 2006-2022 Інформація про сайт